Nabídka práce > Technik s vyhláškou 50, §6 - automotive

Technik s vyhláškou 50, §6 - automotive

Náplň práce

Hledáte nové útočiště na Chomutovsku, kde budete mít šanci ukázat své zkušenosti na pozici TECHNIKA a kde se budete moci dále posouvat kupředu? Pojďte k nám!

Náplní práce bude:

* denní technická podpora úseku výroby a údržby
* nastavování pracovních podmínek zařízení
* zlepšování funkce zařízení, realizace změn na zařízení
* tvorba technické dokumentace – plány údržby zař., specifikace náhradních dílů
* návrh konfigurace nových strojů a procesů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření, strojírenství
- praxe, nejlépe z výrobní společnosti, jako technik
- vyhláška 50§ 6
- čtení v technické a výkresové dokumentaci
- pokročilá znalost MS OFFICE nástrojů
- znalost AJ alespoň na základní úrovni

Výhody:

- základy PLC Mitsubishi, Omron, Siemens
- znalost norem pro automotive
- znalost TPS systému

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * roční bonus * odměna za odpracované roky * příspěvek na stravování, závodní stravování * vstupenky na sportovní a kulturní akce * mobil + zvýhodněný tarif * interní systém vzdělávání * firemní akce pro rodiny
  • Místo pracoviště: Chomutov