Nabídka práce > Manažer kvality Chomutov

Manažer kvality Chomutov

Náplň práce

Láká Vás zavádět systémy a nástroje kvality v menší společnosti rodinného typu? Pokud máte alespoň 5 let zkušenosti na pozici manažer kvality, budeme stát právě o Vás! Čeká Vás:

* zodpovědnost za management kvality ve společnosti
* stanovování a optimalizace procesů managementu kvality
* vytváření interních směrnic a norem kvality, kontrola jejich dodržování
* správa norem ISO
* prosazování a aplikace moderních metod a nástrojů managementu kvality
* vedení lidí
* jednání s externími partnery a dodavateli
* reporting vedení společnosti

Požadavky

* SŠ/ VŠ nejlépe technického směru
* praxe minimálně 5 let na vedoucí pozici v kvalitě
* dobrá znalost ISO norem
* orientace v technické dokumentaci
* dobrá organizovanost a smysl pro administrativu
* ochota občas vycestovat (zejména do GB)
* aktivní řidič (sk. B)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * stravenky v hodnotě 100 Kč * 5 týdnů dovolené * po 1 roce dovolená navíc * občerstvení na pracovišti * notebook * školení
  • Místo pracoviště: Chomutov