Nabídka práce > Vedoucí laboratorního týmu

Vedoucí laboratorního týmu

Náplň práce

Baví Vás práce v laboratoři? Chcete se kariérně posunout? Pak je tato nabídka právě pro Vás. Hledáme Vedoucího laboratorního týmu!

Náplň práce:
* vedení malého týmu laboratorních techniků
* zodpovědnost za chod laboratoře, stanovení priorit, zajištění bezproblémového chodu laboratoře
* rozbory, analýzy, validace
* komunikace s oddělením kvality
* reporting v anglickém jazyce

Požadavky

* ukončené VŠ vzdělání oboru přírodních věd, chemie nebo zdravotnictví
* zkušenost na vedoucí pozici ve zdravotnickém průmyslu výhodou
* anglický jazyk na úrovni B1
* silná a rozhodná osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 0 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * vysoké půl roční odměny * přátelské a čisté prostředí * mobilní telefon * penzijní připojištění * flexi pasy
  • Místo pracoviště: Karviná