Nabídka práce > Psí kadeřnici, brigáda nebo plný úvazek.

Psí kadeřnici, brigáda nebo plný úvazek.

Náplň práce

Co tě čeká:
• Jako první krok absolvuješ odborné školení k činnosti stříhání pejsků, poté v oblasti dentální hygieny zvířat aj.
• Oslovovat své okolí a propagovat naši společnost
• Poskytovaní kvalitních služeb našim zákazníkům
• Povedeš sama/sám rozvrh svých činností
• Naučíš se pracovat s naším systémem
• Práce u klienta doma
• Finanční ohodnocení dle velikosti zakázky.

Požadavky

Co uvítáme:
• Cit pro komunikaci s lidmi
• Chuť se vzdělávat ve své práci
• Reprezentativní a příjemné vystupování
• Kladný vztah ke zvířatům
• Čistý trestní rejstřík
• Znalost alespoň jednoho z těchto jazyků: ČJ,RJ,AJ.
• Znalosti v oboru kadeřník (není nutnost)
• Manuální zručnost

Nabízíme

Na co se můžeš těšit:
• Systém finančních bonusů
• Peníze po provedení práce ihned na účet
• Pracovní dobu si určíš sám
• Plat se odvíjí od odpracovaných hodin průměrný plat cca 500,- za hod
• Možnost kariérního růstu
• Práci můžeš brát jen jako přivýdělek, nebo na full-time
• Firma proplácí zaměstnancům náklady na vybavení, dopravu, kurzy a další doplňující vzdělávání včetně
souvisejících nákladu.
• Zajištění firemního čísla a telefonu

Další informace

Jak Začít:
• Ozvi se nám na tento inzerát, domluvíme schůzku a můžeme začít!
e-mail. Barbora.machova@groomio.cz

Informace o pozici

  • Priori Visus
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Znalost alespoň jednoho z těchto jazyků: ČJ,RJ,AJ.
  • Plat: 50 000.-
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha