Nabídka práce > HLAVNÍ ÚČETNÍ

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce

Hledáme zkušené kandidáty--- HLAVNÍ ÚČETNÍ / BEZ ZNALOSTI JAZYKA ---
Sídlo firmy: ZLÍN
Flexibiní pracovní doba/ vedení týmu/ zodpovědná a samostatná práce!

Staňte se členem TOP managementu stabilní zlínské firmy!

Náplní práce na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ:
- Vedení ostatních kolegů v oddělení (2 kolegyně na pozici samostatná účetní a skladová účetní)
- Zpracování složitějších účetních operací
- Sestavování ročních závěrek a reportů
- Spolupráce s auditory a finančními institucemi
- Sledování cashflow, controlling, reporting výsedků, účast na poradách managementu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe na pozici min. 5 let
- Výborná znalost účetních a daňových předpisů
- Znalost účtování v cizích měnách (faktury přijaté, kurzové rozdíly)
- Zodpovědný a loajální přístup
- Spolehlivost, diskrétnost
- Znalost anglického jazyka výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní začátek/konec pracovní doby - individuální rozvržení pracovní doby - možnost občasné práce z domova - možnost si napracovat hodiny - vlastní organizace náplně práce - firemní akce - vzdělávací kurzy, školení, - zdravotní volno/sickday,
  • Místo pracoviště: Zlín