Nabídka práce > Test Technik|3 - směnný provoz|38 000 Kč!

Test Technik|3 - směnný provoz|38 000 Kč!

Náplň práce

Širokou škálu bonusů a moderní prostředí nabízí společnost zabývající se mj. výrobou PCB desek plošných spojů, která hledá do svého sympatického kolektivu parťáka na pozici TEST TECHNIKA!

Co Tě čeká a nemine:

- Provádění zkoušek včetně kontroly kvality
- Odpovědnost za věrohodnost prováděných činností
- Spolupráce při optimalizaci procesů a nákladů při provádění zkoušek
- Zodpovědnost za správnou funkci a využití svěřené zkušebny včetně sběru a záznamu dat
- Příprava testu
- Správný postup měření

Požadavky

- Základní znalost hlavních fyzikálních a elektrických veličin a jejich měření
- Schopnost diagnostikovat problémy, nalézat a odstraňovat jejich příčiny
- Důslednost v prováděných záznamech o průběhu testů
- Znalost MS Office
- Vyhláška 50 § 5 (vyšší výhodou)
- Výhodou je i znalost mikroprocesorových řídících systémů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 33000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční valorizace mzdy - Příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 2 % z HM - Příspěvěk zaměstnavatele na stravování – firemní kantýna (výběr z 5ti jídel, cena od 25 Kč) - Služební telefon (možnost výběru) - 5 dnů dovolené navíc po 1.odpracovaném r
  • Místo pracoviště: Kladno