Nabídka práce > Aplikační inženýr

Aplikační inženýr

Náplň práce

Pracovní náplň:
Aplikace software pro systémy strojového vidění určené pro optická měření a testování kvality produktů
Uvádění zařízení do provozu
Komunikace se zákazníkem
Práce s technickou dokumentací

Požadavky

Požadavky:
NUTNÉ
Středoškolské vzdělání s technickým zaměřením
Zájem o práci s vyspělou technikou a další sebevzdělávání
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
VÝHODOU
Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na informatiku
Zkušenosti s programováním v prostřední LabVIEW nebo v některém s jiných programovacích jazyků
Vyhláška č. 50/1978 Sb. §5, §6, §8

Nabízíme

Nabízíme:
Získání vysoké technické odbornosti, práce s high-tech systémy
Perspektivní a zajímavou práci v ryze české firmě
Příjemné pracovní prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost osobního a profesního růstu

Další informace

O společnosti:
Divize Virtuální instrumentace firmy ELCOM, a.s. je světově uznávaným dodavatelem špičkových řešení zejména v oblasti automatizovaných měřicích a testovacích systémů, systémů monitoringu kvality elektřiny, průmyslových testerů a kamerových systémů. Jednou z činností divize je také distribuce kamer, objektivů, světel a dalších komponent pro strojové vidění.

Motivační dopis a životopis, který bude podkladem pro pozvánku k výběrovému řízení, zasílejte na email uvedený níže.

E-mail: kariera@elcom.cz

ELCOM, a.s., divize Virtuální instrumentace, Technologická 374/6, 708 00 Ostrava-Pustkovec

Informace o pozici

  • ELCOM, a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava