Nabídka práce > SAP SERVICE DESK, Ostrava

SAP SERVICE DESK, Ostrava

Náplň práce

Severská společnost se sídlem v Ostravě hledá nového kolegu na pozici do Service Desk týmu. Můžete se těšit na neformální prostředí a řadu ojedinělých benefitů. Čtěte dále!

Co u nás budete dělat?
* analyzovat, řešit a komunikovat incidenty se zákazníky
* spolupracovat s kolegy v rámci IT oddělení
* sledovat nevyřešené problémy a poskytovat uživatelům zpětnou vazbu
* administrativní činnost v rámci Service Desk týmu

Požadavky

* SŠ IT vzdělání
* anglický jazyk na plynulé úrovni (úroveň B2 a lepší)
* zkušenost na pozici service desk
* prozákaznický přístup
* komunikativní dovednosti
* ochota pracovat na směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * parkovací místo * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * stravenky * cafeteria system * příspěvek na penzijní a životní pojištění * účast na prestižních projektech
  • Místo pracoviště: Ostrava