Nabídka práce > PORTAL SOLUTION DEVELOPER

PORTAL SOLUTION DEVELOPER

Náplň práce

Čeká Vás:

- rozmanitá tvůrčí práce na unikátním produktu
- vývoj aplikací pro datové a objektové modelování
- analýza dílčích požadavků na vývoj systému
- návrhy konkrétních řešení, jejich prezentace a oponentury v rámci týmu
- tvorba portálového řešení na webu

Požadavky

- znalost ASP.Net a ASP.Net MVC
- orientaci v problematice SQL Server a JavaScript
- znalost anglického jazyka (alespoň pasivně)
- výhoda znalost jQuery

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 25000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zázemí stabilní firmy - notebook i pro své osobní účely - podpora sportovních aktivit v podobě Multisport karty nebo Flexi Passu - k dispozici kolárna a sprchy - fotbálek - stravenky a občerstvení na pracovišti - flexibilní pracovní doba a možnost
  • Místo pracoviště: Prostějov