Nabídka práce > ELEKTRO SPECIALISTA - ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY

ELEKTRO SPECIALISTA - ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY

Náplň práce

Orientuješ se v oblasti automatizace, mechatroniky, údržby, máš elektro vzdělání a dokážeš si poradit s opravou a instalací řídících systémů? Třeba právě teď stojíš na křižovatce a zvažuješ, kterou cestou se vydat...! Možná bychom Ti mohli ukázat ten správný směr..! Možná by jim mohl být právě ELEKTRO SPECIALISTA ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMU v nadnárodní společnosti! My Ti dáme zelenou a svou kariéru můžeš rozjet na plný plyn! Pokud máš zájem dozvědět se více, rádi se s Tebou setkáme a probereme vše detailněji.

Požadavky

* SŠ elektro - s praxí
* VŠ elektro - vzdělání - bez praxe
* zkušenosti a orientace alespoň v některé z těchto oblastí: mechatronika, automatizace, údržba, hydraulika, pneumatika
* znalost silnoproud, slaboproud
* znalosti v oblasti HW, SW
* elektro vyhláška
* znalost technických schémat
* alespoň částečná znalost CNC systémů. příp. obráběcích strojů
* orientace v prostředí Windows
* PLC - znalost programování velkou výhodou
* samostatnost, férovost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební vůz * notebook a telefon jsou samozřejmostí * 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Ostrava