Nabídka práce > ŘIDIČ OSOBNÍCH AUT ve výrobním závodě (Nošovice)

ŘIDIČ OSOBNÍCH AUT ve výrobním závodě (Nošovice)

Náplň práce

Máte řidičské oprávnění sk.B a jste aktivním řidičem?

Chcete pracovat ve výrobní společnosti, ale ne přímo na lince, ve výrobě?

Hledáme řidiče osobních aut do výrobní společnosti (automobilový průmysl):

* vývoz nově vyrobených aut z linky na parkoviště
* parkování aut dle předem určených pozic
* případné pomocné práce spojené s údržbou parkoviště
* práce venku
* třísměnný provoz

Nástup IHNED

Pracoviště: NOŠOVICE

Požadavky

* řidičské oprávnění sk.B a zkušenosti s řízením vozidel
* dobrý zdravotní stav bez omezení
* zodpovědný přístup k práci
* ochota práce na třísměnný provoz
* ochota práce venku

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 18000 CZK do 23000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * systém bonusů a příplatků * výkonnostní prémie, půlroční hodnocení aj. * příspěvek na dopravu (autobus) - 50% z nákladů na jízdné * příspěvek na stravné * možnost dlouhodobého stabilního zaměstnání
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek