Nabídka práce > Administrativa - datové schránky

Administrativa - datové schránky

Náplň práce

AK Čechovský & Václavek, Praha 1

Do naší advokátní kanceláře hledáme asistenta/ku advokáta na pozici datových schránek. Jsme středně velká advokátní kancelář přibližně o 20 lidech a chybí nám posila k datovým schránkám.
Co obnáší tato pozice? Přijímání a odesílání datových zpráv s následným přiřazením k danému spisu. Pozice dále zahrnuje drobnou administrativu a psaní krátkých vzorových přípisů.
Co očekáváme od Vás? Hledáme především pečlivého a spolehlivého člena týmu. Práce není náročná, je však potřeba ji dělat pečlivě. Budete páteří a nezbytným článkem celé kanceláře.
Co nabízíme my Vám? V první řadě příjemný kolektiv, podporu, pomoc, pečlivé zaučení. Samozřejmostí je adekvátní finanční ohodnocení spolu s firemními benefity – stravenky, karta multisport.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím životopis a motivační dopis na adresu kancelar@advokati-ceva.cz, rádi se s Vámi setkáme na pohovoru!

Požadavky

Nabízíme

Informace o pozici

  • Advokátní kancelář Čechovský & Václavek, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Opletalova 25, Praha 1