Nabídka práce > HPP - skladový administrátor - 26tis/měs - Kozomín

HPP - skladový administrátor - 26tis/měs - Kozomín

Náplň práce

Pro našeho klienta, známý řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme do distribučního centra v Kozomíně vhodné kandidáty na pozici - skladový administrátor.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

- zadávání dat do interních IT systémů

- udržování master dat ve skladovém systému

- vytváření a administrace reportů z interních systémů

- spolupráce na řešení reklamací

- administrativa spojená s chodem oddělení

- vyřizování dodavatelských faktur

Požadavky:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- výpis z rejstříku trestů

- předchozí praxe na pozici administrátora velkou výhodou

- znalost práce s PC na dobré úrovni (MS Office, CRM, net)

- pečlivost, samostatnost, asertivita

- základní znalost Aj

- ochota pracovat nejen za počítačem ale i na skladové ploše

- možnost pracovat 12ti hodinové směny (dvousměnný provoz)!!!

- ochota dojíždět do Kozomína (buď svozovým autobusem, nebo vlastním autem)

Nabízíme:

- mzda 26000Kč/měs hrubého

- příplatek na stravenky

- svozová doprava

- 5týdnů dovolené

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 26000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Středočeský