Nabídka práce > ELEKTROÚDRŽBÁŘ na 2 směny

ELEKTROÚDRŽBÁŘ na 2 směny

Náplň práce

Hledáme STROJNÍHO ELEKTROÚDRŽBÁŘE do výrobní společnosti.

- provádění plánované a neplánované údržby strojů a výrobních zařízení
- odstraňování elektrických a mechanických závad strojů
- dokumentace provedených úkonů údržby a oprav
- instalace nových, přemisťování a odstraňování stávajících strojů a zařízení
- provádění drobných úprav strojů a zařízení
- montování, seřizování a opravy strojních dílů, elektronických a pneumatických obvodů
- evidence a správa položek skladu náhradních dílů
- spolupráce s externími servisními/dodavatelskými firmami
- cca 1x za měsíc držení výjezdové pohotovosti

Nástup možný ihned.

Požadavky

- SŠ nebo vyučen v technické oblasti
- osvědčení dle vyhlášky 50/1978, §6 podmínkou
- znalost práce na PC
- praxe v oboru elektro výhodou
- přehled v automatizační technice výhodou
- ochota práce na 2 směny + 1x za 1 až 2 měsíce držení pohotovosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 29000 CZK do 31000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené, - závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá) - příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou