Nabídka práce > IT ADMINISTRÁTOR

IT ADMINISTRÁTOR

Náplň práce

- zahrnuje propojení business aplikací (SAP, Dynamics, Sharepoint, Qlikview, SQL a další)
- správa a nastavení počítačů
- zajištění uživatelské podpory (Helpdesk)

Požadavky

- SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
- využijete znalost operačních systémů Windows (desktopových i serverových)
- znalost kancelářských balíků MS Office
- znalost SAP, Sharepoint, Dynamics je pro Vás výhodou
- stejně také znalost počítačových sítí
- požadujeme AJ na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti - technické vybavení a zaškolení - vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami - možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj
  • Místo pracoviště: Šumperk