Nabídka práce > KONSTRUKTÉR

KONSTRUKTÉR

Náplň práce

- vytváření kusovníků na základě objednávky zákazníka
- zpracování smluvních výkresů pro zákaznické objednávky
- tvorba výkresů nových dílů
- poskytování příslušné technické podpory spolupracujícím oddělením v rámci lokální organizace (elektrokonstrukce, výroba, nákup, technologie, kvalita…)
- spolupráce s centrálním inženýringem a ostatními odděleními v zahraničí

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání strojírenského směru
- praxe v oblasti strojní konstrukce
- znalost 3D/2D CAD systémů
- schopnost komunikace v angličtině na úrovni lepší B1 - písemně i ústně

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - fixní plat + měsíční bonus - finanční příspěvek na dovolenou a na Vánoce - další propracovaný systém benefitů
  • Místo pracoviště: Olomouc