Nabídka práce > ELEKTRO PROJEKTANT|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

ELEKTRO PROJEKTANT|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máte vzdělání v elektro oblasti? Rádi byste získali praxi v úspěšné společnosti? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici:" ELEKTRO PROJEKTANT" Pozice je vhodná také pro absolventy VŠ.

Pracovní náplň:
* návrh a zpracování dokumentace pro elektro zařízení
* tvorba schémat
* evidence projektové dokumentace
* odpovědnost za plnění projekčních úkolů
* vedení agendy

Požadavky

* vzdělání v oblasti elektro (u SŠ kandidátů praxe v oboru min. 2 roky)
* anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
* znalost AutoCAD,Eplan
* výhodou: vyhláška 50/1978 Sb. §6
* ŘP sk. B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * kvartální prémie * penzijní připojištění či životní pojištění * příspěvek na stravování * vzdělávání * kariérní růst
  • Místo pracoviště: Ostrava