Nabídka práce > FINANČNÍ ANALYTIK - VÝROBA|AŽ 40 000 KČ|

FINANČNÍ ANALYTIK - VÝROBA|AŽ 40 000 KČ|

Náplň práce

FINANČNÍ ANALYTIK - Hledáte stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti? Máte zkušenosti na obdobné pozici z výrobní sféry? Odpovězte a změňte svou budoucnost!!!!

Náplň práce:
* detailní analýzy prodeje
* analýzy sales forecastu
* vazba sales forecastu na počet přímých pracovníků
* podpora pro přípravu forecastu a budgetu
* příprava nákladových reportů
* příprava měsíčních reportů

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání - (finance/ekonomie/účetnictví/)
* komunikativní znalost anglického jazyka
* zkušenosti v oblasti financí ve výrobní společnosti
* výborná znalost práce na PC MS Office – Access, Excel
* zkušenosti se systémem SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 2 dny sick days * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené * možnost relokačního balíčku * příplatky na stravování (stravenky) * životní a penzijní připojištění * motivující finanční ohodnocení * možnost dalšího kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Ostrava