Nabídka práce > Specialista SAP - modul PP 40-50 000 KČ

Specialista SAP - modul PP 40-50 000 KČ

Náplň práce

Hledáme SPECIALISTU SAP - modul PP. Máte zkušenosti na obdobné pozici? Chtěl/a byste pracovat pro stabilní, moderní společnost se skvělým týmem? Neváhejte a odpovězte ještě dnes.

Náplň práce:
* Údržba a podpora uživatelského modulu SAP PP
* Řešení problémů v oblasti SAP PP modulu
* Přímá podpora a školení koncových uživatelů
* Technické specifikace návrhu, vývojové a zkušební změny
* Spolupráce s dalšími konzultanty během integrovaného testování
* Analýza chyb a problémů, identifikace hlavních výchozích hodnot a návrhů řešení

Požadavky

* VŠ vzdělání v oblasti ekonomiky nebo IT
* dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
* znalost SAP PP, včetně IMG
* komunikativnost, týmový hráč, orientace na výsledek

Výhodou:
znalost ABAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14. a 15.plat * pružná pracovní doba * příspěvek zaměstnavatele na penzijní a zdravotní připojištění * zvýhodněné soukromé pojištění domácnosti, vozidel, cestovního připojištění * možnost dalšího vzdělávání * kafeteria
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek