Nabídka práce > JAVA DEVELOPER 60-70 000 KČ

JAVA DEVELOPER 60-70 000 KČ

Náplň práce

Rád navrhuješ, vyvíjíš, testuješ, máš komunikativní angličtinu, jsi týmový hráč, komunikativní a chtěl bys pracovat ve společnosti, která nabízí zajímavé benefity? Hledáme JAVA DEVELOPERA!!!

Náplň práce:
* Integrace softwarových komponent do plně funkčního softwarového systému
* Nasazení programů a vyhodnocení zpětné vazbu uživatelů
* Řešení problémů, ladění a upgradování stávajících systémů

Požadavky

* Znalost SQL a PL / SQL (Oracle)
* Znalost Java, JSP, html nebo jiných programovacích jazyků
* Analytické a programové dovednosti
* Zkušenosti s vyvíjením webových aplikací pomocí webového rámce (JSF, Wicket, GWT nebo Spring MVC)
* komunikativní znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14., 15. plat * Dovolená 25 dní * Příspěvek na penzijní a zdravotní připojištění * Příspěvek na stravování * Zajištění dopravy do zaměstnání * Dárkové poukázky k výročím * Kafeterie
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek