Nabídka práce > ADMINISTRÁTOR IT 23-30 000 KČ

ADMINISTRÁTOR IT 23-30 000 KČ

Náplň práce

Mezinárodní strojírenská společnost s více než 50 letou historií hledá do svého týmu ADMINISTRÁTORA IT.

Náplň práce:
* správa uživatelů, správa serverů
* vedení a řízení projektů dle požadavků uživatelů
* správa a péče o HW/SW
* správa stávajících kmenových dat v systému SAP a implementace nových dat
* správa Helpdesk

Požadavky

* SŠ vzdělání (v oblasti IT výhodou)
* znalostí sítí, zkušenost se správou sítí
* pokročilá znalost MS Office, MS Windows
* znalost a orientace v MS Active Directory 2012
* základní znalost SAP, příp. jiný ERP systém

Výhodou:
* znalost HelpDesk
* znalost Cloud systému

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 23000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Cafeteria systém * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na dopravu * Flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Opava