Nabídka práce > TECHNIK KVALITY | HRADEC KRÁLOVÉ

TECHNIK KVALITY | HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

Umíš anglicky, máš trochu praxe z kvality a vystudoval jsi školu s technickým zaměřením?

Pak hledáme právě TEBE!

Hledá se TECHNIK KVALITY do Hradce Králové...

Co že Tě vlastně čeká?

- řešení zákaznických reklamací včetně návštěv klientů a s tím související administrativa
- zajištění nápravných opatření - nejlepší zákazník je spokojený zákazník :-)
- pravidelný reporting

Přidej se do týmu!

Požadavky

- vzdělání technického směru
- dobrá znalost AJ - denní využití
- znalost MS Office - hlavně Excel
- čtení výkresové dokumentace
- ŘP sk. B – aktivně

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - služební telefon - sleva na firemní výrobky - školení, vzdělávání - další benefity
  • Místo pracoviště: Hradec Králové