Nabídka práce > PROJEKTOVÝ INŽENÝR

PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Náplň práce

- vedení přidělených projektů - zodpovědnost za termíny, technickou správnost a agendu projektů
- pomoc a podpora při komunikaci se zákazníky
- spolupráce a komunikace s výrobou a oddělením kvality při náběhu nových produktů
- spolupráce ve výrobě a podpora vývoje při provádění a provádění kontinuálních zlepšovacích opatření, zvyšování produktivity, procesní FMEA, ABC analýzy atd.

Požadavky

- vzdělání technického směru výhodou
- praxe a znalosti standardů v oblasti automobilového průmyslu výhodou
- dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
- zkušenosti s vedením projektů
- organizační a komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: kariérový rozvoj v nově vznikajícím vývojovém centru stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda dodatková dovolená flexibilní pracovní doba možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání nads
  • Místo pracoviště: Prostějov