Nabídka práce > Software Test Engineer

Software Test Engineer

Náplň práce

Náplň práce:

- funkcionální a nefunkcionální (výkonnostní a zátěžové) testování aplikací
-analýza funkčnosti vyvíjených aplikací
-tvorba testovacích scénářů a testovacích dat
-návrh a automatizace testů
-reportování o stavu testování
-komunikace v rámci vývojové skupiny

Požadavky

- základy programování v jazyce .NET, C# nebo Java
-znalost práce s OS Windows, znalost OS Linux
-základní znalost SQL jazyka
-základní uživatelská znalost práce s databázemi (ORACLE, MS SQL nebo DB2)
-zkušenosti s automatickým testováním velkou výhodou
-anglický jazyk minimálně na úrovni porozumění psanému textu
-základy sítí a TCP/IP
-smysl pro týmovou práci a zaujetí pro kvalitu
-zájem o testování a rozvíjení se v této oblasti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stabilní zahraniční společnost - moderní budová, vybavení a především technologie - 5 týdnů dovolené - příspěvky na ŽP/PP - stravenky - program Cafeteria - jídelna v místě výkonu práce - časté firemní akce a jazyková+produktová školení
  • Místo pracoviště: Olomouc