Nabídka práce > VÝROBNĚ OBCHODNÍ ŘEDITEL

VÝROBNĚ OBCHODNÍ ŘEDITEL

Náplň práce

Rád měníte, metodicky vedete a koordinujete? Výrobní prostředí je Vám blízké? Pak neváhejte a reagujte.

Budete:
- jednat se zákazníky a tím usměrňovat toky informací k aktuální situace ve výrobě
- připravovat strategie v dalších projektech, rozvíjet stávající, hledat další možnosti
- stanovovat metriky, definice, nastavování a monitoring KPI, reportingy v rámci firmy pro jednotlivé stupně řízení
- stanovovat vnitropodnikové nákladové výrobní ceny a společně s obchodem dělat cenovou politiku
- se podílet na implementaci ERP systému

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání
- znalost a zkušenost z výrobní firmy
- znalost ERP systému (SAP velkou výhodou)
- silné argumentační schopnosti
- znalost moderních přístupů l řízení středně velké firmy
- znalost procesního a produktového řízení a managementu
- ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavé finanční ohodnocení - 25 dní dovolené - sick day - služební auto
  • Místo pracoviště: Přerov