Nabídka práce > Kouč/ instruktor - výpomoc

Kouč/ instruktor - výpomoc

Náplň práce

Hledám 3 schopné lidi, pro které je zdravý aktivní styl koníčkem - baví je sport, zajímá zdravá životospráva, případně péče o pleť pro výpomoc v centru jako kouč aktivního životního stylu.
Jedná se o dlouhodobou spolupráci s možností flexibilního přizpůsobení pracovní doby.
Zaškolení na pobočce v Olomouci + online.
Pozice je vhodná jak pro studenty, rodiče na MD i pracující lidi, kteří hledají přivýdělek ke své práci.
Náplň práce je různorodá od péče o zákazníka, provádění analýz, sestavování plánů, administrativní, organizační výpomoc až po školení, koučování.

Požadavky

- věk 22 - 50 let
- zájem o obor
- ochotu učit se nové věci
- spolehlivost, aktivní přístup k práci,
- odpracovat min. 15 hodin týdně.

Nabízíme

- flexibilní pracovní dobu (avšak min. 15 hod týdně)
- zaškolení a zácvik zdarma
- možnost osobního i kariérního růstu
- přátelský kolektiv

Informace o pozici

  • Viol Přichystalová - studio FIT
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: studenty, maminky na RD, pracující, kteří hledají přivýdělek ke své práci
  • Místo pracoviště: Olomouc