Nabídka práce > Picker - 125-155Kč/hod - týdenní vyplácení

Picker - 125-155Kč/hod - týdenní vyplácení

Náplň práce

Informace o pracovním místě:

- pickování zboží dle objednávek,

- zodpovědnost za kvalitu nakládek a zpracování/předání dokladů k zásilkám,

- zpracování objednávek zboží,

- úklid skladových prostor,

- práce ve 2 směnném provozu.

Požadujeme:

- spolehlivost,

- starší 18 let,

- flexibilita – možnost docházet 5 dní za týden (střídání ranní/odpolední),

- samostatnost,

- trestní bezúhonnost,

- fyzická zdatnost.

Nabízíme:

- výborné finanční ohodnocení – stabilně 125-140 Kč/hod (vypláceno týdně),

- odměny za výkon až 14 Kč/hod (vypláceno měsíčně),

- náborový příspěvek za odpracování prvního měsíce 30Kč/hod (v prvním měsíci je tedy mzda 155,00 Kč/hod),

- firemní autobusová doprava Opatov – Stránčice – ZDARMA,

- stravenky 80 Kč,

- nástup ihned .

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 125-155
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4