Nabídka práce > Administrativní výpomoc v HR oddělení - 120Kč/hod.

Administrativní výpomoc v HR oddělení - 120Kč/hod.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost vyrábějící a distribuující nealkoholické nápoje hledáme pracovníka na pozici Administrativní výpomoc v HR oddělení.

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro výběrová řízení,

  • výpomoc kolegům v rámci HR oddělení,

  • komunikace s klienty,

  • drobné administrativní práce.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ,

  • příjemné vystupování, komunikativnost,

  • práce na PC – MS Office (středně pokročilá práce s Excelem),

  • docházka 1x za 14 dní, případně později 1x týdně.

Nabízíme:

  • možnost dlouhodobé brigády,

  • odměnu 120,- hrubého/hod.,

  • flexibilní pracovní dobu,

  • šanci získat praxi v zajímavém odvětví lidských zdrojů,

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 120
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9