Nabídka práce > ÚČETNÍ

ÚČETNÍ

Náplň práce

Máte vzdělání ekonomického směru a zkušenosti z oblasti účetnictví a daní? Láká Vás působení v úspěšné společnosti, která nabízí nespočet benefitů? Pak neváhejte, právě hledáme ÚČETNÍ.

NÁPLŇ PRÁCE:
* měsíční účetní závěrky, roční inventarizace majetku
* zpracování podkladů pro přiznání daně z přidané hodnoty
* vedení účetního, daňového a IFRS registru majetku
* účtování investičních faktur
* IFRS měsíční a roční reporting
* podklady pro audit a reporting investic
* zpracování statistických výkazů
* zástup za hlavní účetní

Požadavky

* min. bakalářské vzdělání v oboru ekonomiky / účetnictví
* praxe na pozici účetní ve výrobní společnosti min. 2 roky
* angličtina na komunikativní úrovni
* znalost IFRS výhodou
* znalost Excelu na pokročilé úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. mzda * věrnostní odměny * permanentky na sportovní a kulturní vyžití * závodní stravování * příspěvky na dětské akce * bezúročné půjčky * mobilní telefon * sick days
  • Místo pracoviště: Ostrava