Nabídka práce > ADMINISTRATIVA/ ZÁKAZNICKÝ SERVIS S AJ !

ADMINISTRATIVA/ ZÁKAZNICKÝ SERVIS S AJ !

Náplň práce

BAVÍ VÁS PRÁCE V ADMINISTRATIVĚ a nebojíte se telefonovat a psát emaily v angličtině ? Hledáme komunikativní kandidáty na zákaznický servis mezinárodní společnosti s výborným produktem na trhu. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Vaší náplní práce bude:

* poskytování informací současným klientům v Angličtině
* úzká spolupráce s výrobou
* další administrativa

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání
*velmi dobrá znalost angličtiny
* zákaznický přístup
* velmi dobré vyjadřování
* znalost práce na PC
* ktivní přístup k řešení požadavků

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * dotované závodní stravování * sick days * příspěvek na dovolenou, sport, zdraví * home office
  • Místo pracoviště: Tachov