Nabídka práce > Nákupčí s maďarštinou

Nákupčí s maďarštinou

Náplň práce

Maďarština je jako Váš rodný jazyk? K tomu se domluvíte anglicky a víte, jak funguje oblast nákupu ve výrobní společnosti?

Pak čtěte!

Jako

budete:
* realizovat nákup podle interního systému
* spravovat proces schvalování objednávek
* nakupovat přímý, nepřímý materiál a služby
* zajišťovat komunikaci s dodavateli
* zaštiťovat fakturační proces

Dočetli jste až sem a zvažujete, že byste se přihlásil? Tak neváhejte, a zkuste s námi svou šanci!

Požadavky

* alespoň SŠ vzdělání
* plynulá maďarština, komunikativní angličtina
* zkušenost v oblasti nákupu, logistiky, obchod
* praxe z výrobní společnosti výhodou
* výborné komunikační a prezentační dovednosti
* zodpovědnost, proaktivita
* chuť pracovat v mezinárodním týmu
* znalost systému SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky * 5 týdnů dovolené * jazykové kurzy * penzijní připojištění * kulturní akce * parkovací místo v centru města * flexibilní pracovní doba * možnost home office (až 2 dny v týdnu)
  • Místo pracoviště: Liberec