Nabídka práce > AUTOMECHANIK NÁKLAĎÁKY, NÁVĚSY A PŘÍVĚSY

AUTOMECHANIK NÁKLAĎÁKY, NÁVĚSY A PŘÍVĚSY

Náplň práce

Jsem autorizovaný servis návěsů, přívěsů a řešíme i nákladní auta. Nejsme v úkole, nebo normách, ale děláme na pohodu. Máme volné víkendy. Odpolední je do 21.00! Neděláme si naschvály a vedoucí není hulvát. Dokážeme ti pomoct s ubytováním. U aut opravujeme brzdy, podvozky, AdBlue, vzduch, topení, klimy, ABS, olej, prostě klasika. Mzda je 40.000 + bonusy a je vždy včas na účtu a na pásce.

Požadavky

Neflákat se v práci, ale ani se nestrhnout.

Nabízíme

K platu ještě bonusy
Férového šéfa
Placené přesčasy
Normální kolektiv
Stravenky
Penzijko
Týden dovolené navíc - až po zapracování

Další informace

Práce je ve Vestci u Prahy, ale nemáme problém tě ubytovat.

Informace o pozici

  • Competentia s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 40.000.-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, penzijní připojištění.
  • Vhodné pro: Zručné lidi
  • Místo pracoviště: Vestec u Prahy