Nabídka práce > Specialista obchodního oddělení TICKET-ART

Specialista obchodního oddělení TICKET-ART

Náplň práce

Práce v obchodním oddělení Ticket-Art obsahuje:

komunikace a péče o stávající klienty
vyhledávání nových kontaktů
administrativa
zpracování objednávek v našem systému Ovex
fakturace
telemarketing

Požadavky

Láska ke kultuře a obchodní duch :-).
Spolehlivost a pečlivost (!)
Schopnost práce na PC v programech MS Office
Být komunikativní a nebát se mluvit s klienty
Smysl pro humor :-)

Speciální znalost jazyků není potřeba ale je výhodou.

Nabízíme

Pevná pracovní doba 8 hodin vč. pauzy na oběd PO-PÁ.
V případě potřeby není problém si vyřídit lékaře, úřady, apod.
4 týdny dovolené a volno na Vánoce.
Možnost vánočních prémií.
Práce v atraktivním kulturním prostředí v centru Prahy.
Možnost divadelních představení zdarma či za režijní ceny, premiéry a generálky.

Malý přátelský kolektiv :-)

Další informace

Sídlíme cca 5 minut od Hlavního nádraží v centru Hlavního města, takže vlaková, autobusová i tram/metro doprava je výborně dostupná.

Pracovní doba od 9:00 do 17:00, PO-PÁ.

Informace o pozici

  • TICKET-ART PRAHA, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Kultura a umění, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Perfektní ČJ slovem i písmem, ostatní jazyky výhodou
  • Plat: 23 000,-Kč - 25 0000,-Kč hrubého
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Divadelní představení zdarma nebo za režijní ceny, pozvánky na premiéry či generálky, 4 týdny dovolená a volno na Vánoce jsou samozřejmost
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Praha 1