Nabídka práce > Odborný referent obchodu

Odborný referent obchodu

Náplň práce

Technická podpora v oblasti ESD, antistatiky
Komunikace s kolegy ze skupiny Stat-X (většinou v nj nebo aj)
Objednávky – potvrzování, fakturace
Měsíční reporty
Administrativní podpora

Požadavky

Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
Uživatelská znalost práce na PC – Outlook, MS Office (především Excel)
Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
Aktivní přístup k práci a řešení problematiky
ŘP sk. B

Nabízíme

Zajímavou práci na HPP s pestrou pracovní náplní
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy
Využití jazykových znalostí
Přátelský tým, progresivní firma
Možnost osobního i profesionálního růstu

Další informace

Nástup možný od ledna 2019, nebo dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici, zašlete nám prosím svůj strukturovaný profesní životopis. Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

  • Stat-X CZ s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa, Elektrotechnické profese, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický nebo německý
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: České Budějovice 1