Nabídka práce > Dělnice na montáž strojních výrobků - Jedna směna

Dělnice na montáž strojních výrobků - Jedna směna

Náplň práce

- Základní znalost práce v informačním systému dle procedury (vyhledání aktuálních zakázek, započetí + ukončení
operace)
- Čtení technických výkresů.
- Znalost stroje a základní údržby dle manuálu

Požadavky

- Vzdělání základní nebo SOU
- Manuální zručnost, praxe ve výrobní společnosti výhodou
- Nutná fyzická zdatnost

Nabízíme

- Zázemí stabilní společnosti
- Práce na HPP, školení
- Podnikové stravování
- Firemní benefity-stravenky, docházkový bonus
- 25 dní dovolené
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Práce na jednu směnu

Další informace

V případě zájmu volejte na tel: 777 337 255

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, 25 dnů dovolené, docházkový bonus
  • Vhodné pro: ženy
  • Místo pracoviště: Kladno