Nabídka práce > FRÉZAŘ - dvousměnný provoz

FRÉZAŘ - dvousměnný provoz

Náplň práce

- seřizování+ obsluha fréz - frézař CNC
- základní znalost práce v informačním systému dle procedury, tedy vyhledání pracoviště, vyhledání aktuálních
zakázek, započetí + ukončení operace
- znalost čtení technických výkresů
- znalost stroje a základní údržby dle manuálu
- organizace práce – správné vedení výrobních dokumentací (procesní kontrolní list, kontrolní list kvality,…),
samostatná příprava stroje i komponent pro výrobu
- dvousměnný provoz

Požadavky

- vzdělání základní nebo SOU (strojírenství)
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- spolehlivost, samostatnost, přesnost, flexibilita
- praxe na strojích a ve výrobní společnosti - VÝHODOU
- praxe s programováním - VÝHODOU
- možnost zaučení

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- místo výkonu práce v Kladně
- práce na HPP
- podnikové stravování
- 5 týdnů dovolené, firemní benefity-stravenky, docházkový bonus
- termín nástupu ihned
- Dvousměnný provoz

Další informace

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis nebo nás navštivte v naší kanceláři. Tel: 777 337 255

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dnů dovolené, stravenky, docházkový bonus
  • Místo pracoviště: KLADNO