Nabídka práce > R & D ENGINEER- energetika

R & D ENGINEER- energetika

Náplň práce

Jednoduše: hledáme člověka se zkušenostmi z R&D a znalostí alespoň jednoho z programů: Fluent, OpenFoam, Matlab, PPSD.
Pokud máš chuť pracovat ve špičkové společnosti, s bezva partou lidí a nemáš problém čas od času vycestovat do zahraničí, dej nám o sobě vědět!

Hledáme R & D ENGINEERA!

Náplň práce:
* analýza procesu
* optimalizace procesů
* tvorba nových metodik a procesů technologického centra
* sběr dat

Požadavky

* VŠ vzdělání je nutností - oblast energetiky, termodynamiky
* zkušenosti na obdobné pozici
* znalost některého z programů: Fluent, OpenFoam, Matlab, PPSD
* výborná angličtina
* ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * týden dovolené navíc * přííspěvek na dopravu * jeden plat navíc * stravenky * důchodové a životní pojištění * sportovní vyžití
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek