Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK-elektro- vhodné také pro absolventy

SERVISNÍ TECHNIK-elektro- vhodné také pro absolventy

Náplň práce

Rádi bychom ve svém týmu přivítali osobnostně fajn člověka, který se zajímá a alespoň částečně orientuje v oblasti automatizace, údržby nebo elektro. Bylo by fajn kdyby měl mírně pokročilou angličtinu, kterou bude používat především k tvorbě reportů, čtení technické dokumentace, příp. při komunikaci se zahraničními kolegy. Uvítáme ABSOLVENTY, které pečlivě zaškolíme a dáme jim tak příležitost nastarovat svou kariéru!
Neváhejte a kontaktujte nás, rádi se s Vámi setkáme a probereme vše podrobněji!

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání - technický obor
/mechatronik, automotizace, údržba/
* AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni určitě bude stačit
* vyhl. 50, par. 4
* schopnost číst technickou dokumentaci
* znalost CNC systémů. příp. obráběcích strojů
* orientace v prostředí Windows
* PLC - znalost programování velkou výhodou
* samostatnost, férovost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební vůz * notebook a telefon jsou samozřejmostí * 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Ostrava