Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY

PLÁNOVAČ VÝROBY

Náplň práce

Hledáme zajímavé kandidáty, kteří mají zkušenosti z oblasti výroby - plánování, procesy, technologie, dokáží prosadit svůj názor a hledají novou příležitost! U nás jsou dveře otevřené a nabízíme příležitost jednak zkušenějším kandidátům, ale také těm s kratší praxí.

Požadavky

* vzdělání ideálně technického směru
* praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
* znalost AJ
* znalost SAP výhodou
* dobré znalosti MS Office
* logické a analytické myšlení
* komunikativnost
* schopnost práce v týmu
* spolehlivost, samostatnost a odpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky * 13. plat * mobilní telefon * jazykové kurzy zdarma * 20 dnů dovolené * pružná pracovní doba * navyšování dovolené podle počtu strávených let ve firmě
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek