Nabídka práce > ANALYTIK IT - zajímavé finanční ohodnocení

ANALYTIK IT - zajímavé finanční ohodnocení

Náplň práce

Máš zájem pracovat ve stabilní společnosti s 25 letou tradicí na trhu? Chceš být součástí prima týmu "ajťáků" a pracovat na velkém projektu? Dokážeš pracovat samostatně a máš koncepční myšlení?
Neváhejte nás co nejdříve kontaktovat. Naše nabídka míří přímo na TEBE!

Pro našeho klienta hledáme ANALYTIKA IT.

Co bude Vašim úkolem:
* práce na velmi zajímavém a velkém projektu
* spolupráce s vývojáři a testery
* analýza a návrh E-commerce řešení
* podílení se na přípravě testovacích scénářů
* vyhodnocování AB testů

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe alespoň 2 roky
* alespoň mírně pokročilá úroveň AJ
* odborné znalosti IT na úrovni analytika
* zkušenosti s návrhy a provozem IS
* analytické, systémové a koncepční myšlení
* znalost UML
* znalost datového modelování
* dobré komunikační schopnosti
* aktivní přístup, kreativita
* důslednost, týmový hráč
* základní znalost SQL výhodou
* zkušenosti s AB testováním výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zajímavé finanční ohodnocení * firemní benefity * stabilní společnost * slevy na firemní produkty * pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Ostrava