Nabídka práce > ŘEDITEL VÝROBY

ŘEDITEL VÝROBY

Náplň práce

ŘEDITEL VÝROBY! ŘEDITEL VÝROBY! ŘEDITEL VÝROBY!

Hledáme vysoce kvalifikovaného odborníka, silnou a zralou osobnost, která zvládne vedení celé výroby a má dlouholeté zkušenosti na obdobné pozici v oblasti strojírenství. Jedná se o nadnárodní stabilní společnost s dobrou pověstí, která se stále rozšiřuje.

Náplň práce:
* řízení kompletní výroby nadnárodní strojírenské společnosti
* řízení a zodpovědnost za finanční rozpočet
* zodpovědnost za nové projekty výroby
* nastavení výrobní strategie
* implementace efektivních metod výroby a optimalizace výrobních procesů
* plánování a návrh nových technologií
* dohled nad systémem kvality
* vedení, motivace, školení a zajištění dostatečného počtu zaměstnanců
* sledování trendů a vývoje v oblasti strojírenství
* analýza činnosti výroby a reporting vedení společnosti

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* zkušenosti z pozice vedoucího výroby min. 10 let
* silný manažerský potenciál a "drive"
* ekonomický přehled
* technický background
* zkušenosti s vedením lidí
* angličtina na vynikající komunikativní úrovni min. C1
* časová flexibilita
* orientace na cíl a schopnost pracovat pod tlakem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * benefity společnosti - vše záleží na dohodě
  • Místo pracoviště: Ostrava