Nabídka práce > SPECIALISTA KVALITY, vhodné i pro začínající kvalitáře

SPECIALISTA KVALITY, vhodné i pro začínající kvalitáře

Náplň práce

Uvítali bychom již nějakou praxi v oblasti kvality. Pokud ale žádnou nemáte, ale domluvíte se dobře anglicky, rádi Vás vše naučíme. Máte-li zájem podílet se na zajímavých projektech v rámci automotive, přihlaste se nám na pozici SPECIALISTA KVALITY.

Náplň práce:

* komunikace se zákazníky
* zodpovědnost za správnost procesů
* řešení reklamací
* zajištění procesních auditů
* kooperace s projektovým/vývojovým týmem
* tvorba příslušné dokumentace
* pravidelný reporting

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* praxe v automotive výhodou
* praxe na obdobné pozici velkou výhodou
* znalost práce s technickou dokumentací

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * závodní stravování * 5 týdnů dovolené * možnost dalšího vzdělávání * věrnostní bonusy * příspěvky a poukazy na zdravotní služby
  • Místo pracoviště: Ostrava