Nabídka práce > OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA

OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu? Baví Vás vedení týmu? Máte zkušenost s vedením obchodu ve výrobní společnosti? Tvorba obchodní strategie je přesně to co hledáte? Pak hledáme právě Vás!

hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní ředitel/ka

náplň práce:
- akviziční činnost a jednání se zákazníky
- analýza a segmentace trhu (v tuzemsku i zahraničí)
- kalkulace ceny výrobků a služeb, znalost principů tvorby cen
- uzavírání smluv s klienty
- vypracovávání podkladů pro sestavení plánu prodeje
- vedení obchodního týmu
- tvorba obchodní strategie celé společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ ideálně ekonomického směru
- komunikativní úroveň AJ
- zkušenost na obchodní pozici minimálně 5 let podmínkou!
- zkušenost s vedením týmu
- uživatelská znalost práce s PC
- výborné komunikační a manažerské dovednosti
- samostatnost, rozhodnost a schopnost řešit problémy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - služební automobil - penzijní připojištění - firemní stravování
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě