Nabídka práce > VEDOUCÍ KONTROLY S NJ, 40 000 Kč

VEDOUCÍ KONTROLY S NJ, 40 000 Kč

Náplň práce

Hovoříte plynule německy a máte zkušenosti z výrobní společnosti?

Hledáme Vás!

Náplň práce:
- vedení a organizace odd.kontroly do 10 zaměstnanců
- 8D reporting
- zodpovědnost za export
- zajištění rozměrových a mezioperačních kontrol
- zajištění výstupních kontrol
- evidence o provedené kontrole
- vyplnění kontrolních dokumentů dle požadavků zákazníka
- zajištění konečné kontroly před expedicí
- zpracování kontrolních postupů pro jednotlivé produkty
- řešení reklamací
- komunikace se zahraničními zákazníky (denní využití NJ, 90% zákazníků v DE)
- zodpovědnost za systém řízení jakosti ISO 9000:2001

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- praxi v řídící funkci vedení kontrolního odd. min. 2 roky
- praxe a znalost systému řízení jakosti ISO 9000:2001
- praxe v oboru výroby svařovaných konstrukcí
- autoritativní osobnost
- organizační schopnosti
- komunikativní znalost NJ
- znalost ISO 9001 + 14001

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - stravenky v hodnotě 70 Kč/v plné výši platí firma - 25 dní dovolené - vánoční odměnové balíčky
  • Místo pracoviště: Český Krumlov