Nabídka práce > ASISTENTKA VÝROBY

ASISTENTKA VÝROBY

Náplň práce

- podpora vedení výroby
- plánování návštěv (rezervace zasedacích místností, objednávání občerstvení do skladu)
- příprava služebních cest (rezervace letenek, zajištění ubytování, agenda)
- ukládání a organizace dokumentů
- příprava prezentací/tabulek pro vedení společnosti
- příležitostně překlady pro potřeby výroby

Požadavky

- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- dobrá znalost MS-Office (Powerpoint, MS Excel - tvorba prezentací, tabulky)
- komunikativní znalost AJ i NJ podmínkou
- min. SŠ vzdělání
- flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda - možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání - nadstandardní benefity
  • Místo pracoviště: Prostějov