Nabídka práce > Obchodní zástupce FMCG | Praha a Severní Čechy

Obchodní zástupce FMCG | Praha a Severní Čechy

Náplň práce

Pokud jsi zkušený v FMCG a orientuješ se v regionu Střední a Severní Čechy, pak hledáme právě Tebe!

Aktuálně obsazujeme pozici bchodního zástupce pro FMCG společnost.

A co po Tobě budeme chtít?
- Propagaci svěřeného portfolia produktů (FMCG)
- Pravidelné návštěvy klientů
- Dohlížení na merchandising
- monitoring platební morálky zákazníků
- získávání nových zákazníků
- Zodpovědnost vyřizování objednávek
- Zajišťování promočních aktivit, umisťování POS materiálu, prezentace marketingových aktivit
- Spolupráce s týmem a dalšími odděleními
- Sledování konkurence
- Pravidelný reporting

Požadavky

Koho hledáme?
Energického, aktivního člověka s chutí rozvíjet svůj region.
Pokud jsi již pracoval v FMCG na obchodní pozici, baví tě navazovat vztahy s klienty, máš chuť a jsi časově flexibilní, pak již neváhej a pošli svůj životopis.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - automobil i k soukromému využití - mobilní telefon, notebook
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav