Nabídka práce > Kontrolor dílů pro vstřikovnu

Kontrolor dílů pro vstřikovnu

Náplň práce

Kontrola výrobků (vizuální nebo s pomocí měřidel) – namátkové kontroly, uvolňování posledních dílů
Dodržování a optimalizace zadaných standardů kvality
Lokalizování odchylek a informování o nich
Odpovědnost za udržování pořádku a čistoty

Požadavky

Min. výuční list, výhodou v technickém oboru
Podmínkou zkušenosti z výrobní firmy v oblasti kontroly kvality
Výhodou znalost čtení výkresové dokumentace
Ochota pracovat ve třísměnném provoze
Pečlivost, důslednost, aktivní přístup k práci

Nabízíme

Dlouhodobá perspektiva v rychle expandující rodinné firmě
Zajímavé firemní benefity
Firemní akce
Stravenky
Možnost profesního rozvoje a růstu
Strukturovaný systém školení
Příjemné prostředí a dobře dostupná lokalita města Most

Informace o pozici

  • Ros Czech s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, Motivační bonusy, Firemní vzdělávání
  • Místo pracoviště: Most