Nabídka práce > Sociální a metodický pracovník - Nízkoprahový klub Milovice

Sociální a metodický pracovník - Nízkoprahový klub Milovice

Náplň práce

Náplň práce:

· sociálně pedagogická činnost s dětmi a mládeží ohroženými rizikovými projevy chování
od 6 do 13 let
· příprava a vedení skupinových aktivit
· metodická podpora a koordinace týmu pracovníků NZDM
· spolupráce s návaznými službami a institucemi
· vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti
Požadujeme:
· VŠ, VOŠ vzdělání v sociální, psychologické nebo pedagogické oblasti - splnění požadavků na sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění
· praxe s tvorbou metodických materiálů v sociálních službách a koordinace pracovníků výhodou
· způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
· dobré organizační a komunikační schopnosti
· dobrou znalost operačních systémů a práce na PC
· předpoklady k samostatné i týmové práci
· kreativitu, komunikativnost
· časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
· ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
· další vzdělávání výhodou

Nabízíme:
· zaměstnání na hlavní pracovní poměr – úvazek 1, přímá práce s klienty v odpoledních hodinách na dobu určitou
· plat ve výši 25 000,-Kč podle vzdělání
· zajímavou a kreativní práci
· profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
· možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
· příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 12. 10. 2018 na email ozorovska@seznam.cz
Do předmětu uveďte „Výběrové řízení – sociální a metodický pracovník Nízkoprahový klub Milovice.
· Předpokládaný termín výběrového řízení: říjen 2018
· Předpokládaný termín nástupu: 1. listopad 2018
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.
Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.nzdmmilovice.cz a www.rcmilovice.cz.

Informace o pozici

  • Maminky dětem, z. s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Milovice