Nabídka práce > MANAŽER VÝROBY + služební automobil

MANAŽER VÝROBY + služební automobil

Náplň práce

Hledáte novou výzvu a rádi byste pracovali v oblasti automobilového průmyslu? Jste rozeným leadrem, který je schopen komunikovat v anglickém jazyce a naplňuje Vás, když spolupracujete napříč společností s ostatními manažery a Vašim cílem je kvalitně fungující výroba a spokojení zákazníci?
Pokud ano, zašlete nám svou reakci na pozici MANAŽER VÝROBY.

Náplň práce:
* zodpovědnost za výrobu plánované produkce v požadovaném množství a kvalitě
* tvorba operativních plánů
* organizace a řízení podřízených pracovníků - určování směn dle potřeby
* kontrola technologické disciplíny
* odstraňování příčin nekvalitní výroby
* plnění hospodářských ukazatelů
* návrhy zvyšování technického vybavení pracovišť
* reporting

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
* pokročilá znalost anglického jazyka
* zkušenosti v automotive
* zkušenosti na vedoucí pozici podmínkou
* velmi dobré manažerské schopnosti, přirozený respekt
* schopnost prezentovat výsledky vedení společnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební automobil * telefon, notebook * roční bonus * 25 dní volna * stravenky * penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Ostrava