Nabídka práce > Prodavač/ka pro nový Uni Hobby ve Svitavách!

Prodavač/ka pro nový Uni Hobby ve Svitavách!

Náplň práce

Pro novou pobočku českého hobby marketu ve Svitavách exkluzivně hledáme kandidáty na pozici prodavač!

Rádi se staráte o zákazníka a poradíte mu, co je pro něj tou nejlepší volbou? Chcete se stát odborníkem ve svém sortimentu a vzdělávat se v oblasti hobby potřeb?

Nástup možný od prosince 2018!

Požadavky

- nebát se komunikovat
- být schopný poradit zákazníkovi
- být ochotný pracovat na dlouhý a krátký týden
- být týmový pracovník
- zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, nikoli podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 17000 CZK do 19000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práce v příjemném pracovním prostředí a ryze české firmě - dobré mzdové podmínky - půlroční bonus - týden dovolené navíc - zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Svitavy